www.gazetablic.com

1516 ms

cloudflare-nginx

utf-8

Rank of world for gazetablic.com is 5687. The text of title is Lajmi i Fundit: Kosova, Ballkani, Bota, Sport, Yjet - Gazeta Blic and Html Meta Description Text is Gazeta BLIC sjell lajmet e fundit dhe ngjarjet nga Kosova, Shqiperia, Bota, në momentin që ato ndodhin. Politikë, Ekonomi, Opinion, Sport, Showbizz, etj. Server name's for this site is cloudflare-nginx works with 1516 ms landing page speed. Also Internet Protokol address (IP) is 104.28.6.67. Html Encoding (Character Sets) is utf-8. Estimated value is almost $394344.

Site Title Lajmi i Fundit: Kosova, Ballkani, Bota, Sport, Yjet - Gazeta Blic
Charset utf-8
Page Speed 1516 ms
Site Host gazetablic.com
Site IP 104.28.6.67
Site Server cloudflare-nginx
Site Language en
Google Analytic Code 48006909-1
Alexa Rank 5687

Keywords Density

Keyword Use Count(times) Use Rate(%)
foto32 times1.97 %
lajme32 times1.97 %
është27 times1.66 %
janë13 times0.80 %
shumë13 times0.80 %
turke12 times0.74 %
euro11 times0.68 %
video11 times0.68 %
parë10 times0.62 %
mund10 times0.62 %
orhan9 times0.55 %
pamuk9 times0.55 %
turqi9 times0.55 %
clinton9 times0.55 %
gjatë9 times0.55 %
gjithë8 times0.49 %
luftë8 times0.49 %
edhe8 times0.49 %
zgjodhi8 times0.49 %
opinion8 times0.49 %
këtë8 times0.49 %
flet7 times0.43 %
frikësuar7 times0.43 %
hillary7 times0.43 %
sarandë7 times0.43 %
zbulon7 times0.43 %
bota6 times0.37 %
kombit6 times0.37 %
kosovë6 times0.37 %
kaine6 times0.37 %
real6 times0.37 %
kështu6 times0.37 %
shikoni6 times0.37 %
fatin6 times0.37 %
fasule6 times0.37 %
trupin6 times0.37 %
cult6 times0.37 %
koha6 times0.37 %
fundit5 times0.31 %
sport5 times0.31 %
gazeta5 times0.31 %
tarifat5 times0.31 %
rrugën5 times0.31 %
autobusët5 times0.31 %
kamionët5 times0.31 %
këto5 times0.31 %
papa5 times0.31 %
françesku5 times0.31 %
ambasadorja5 times0.31 %
nënoficerëve5 times0.31 %
lartë5 times0.31 %
debat5 times0.31 %
erdogani5 times0.31 %
hitleri5 times0.31 %
myslimanëve5 times0.31 %
kartagjena5 times0.31 %
para5 times0.31 %
shto5 times0.31 %
dini4 times0.25 %
ekzistojnë4 times0.25 %
mënyra4 times0.25 %
freskuar4 times0.25 %
fetare4 times0.25 %
lobuar4 times0.25 %
mbylljen4 times0.25 %
shkollave4 times0.25 %
ministrinë4 times0.25 %
fsk-së4 times0.25 %
forumi4 times0.25 %
vullkan4 times0.25 %
llavë4 times0.25 %
karizmatike4 times0.25 %
zëvendës4 times0.25 %
gomes4 times0.25 %
barcelonën4 times0.25 %
madridit4 times0.25 %
zyrtare4 times0.25 %
këngëtaret4 times0.25 %
shqiptare4 times0.25 %
zbulohet4 times0.25 %
katër4 times0.25 %
drejtor4 times0.25 %
dalë4 times0.25 %
cool4 times0.25 %
hapa4 times0.25 %
gjakderdhje4 times0.25 %
seksit4 times0.25 %
alarmuese4 times0.25 %
kontroll4 times0.25 %
gjinekologjik4 times0.25 %
shumica4 times0.25 %
seks4 times0.25 %
çfarë4 times0.25 %
beqë4 times0.25 %
cufaj4 times0.25 %
bëhet4 times0.25 %
botë4 times0.25 %
lajmi3 times0.18 %
bote3 times0.18 %
mbahet3 times0.18 %

Link Analyse

Text Link Rel Target
zëri i amerikështtp://www.zeriamerikes.com
vildane zeneli: foto&video/tag/vildane-zeneli/
video/tag/video/
uncategorized/uncategorized/
top video/tag/video/
tech/tag/tech/
tags/tags/
stresi: nuk bëhem synet në këtë moshë (foto)/stresi-nuk-behem-synet-ne-kete-moshe-foto/bookmark
sport/sporti/
sitemap/sitemap/
showtime/showbizi/
sarandë, ka ra kartagjena!/sarande-ka-ra-kartagjena/bookmark
rss kategoritë/rss-kategorite/
rrjete sociale/top-blic/rrjete-sociale/
rregullat/rregullat/
reklamo te ne !/reklamo-te-ne/
reklamo te ne/reklamo-te-ne/
redaksionale/tag/redaksionale/
real madrid/tag/real-madrid/
ralph peters/erdogani-eshte-hitleri-myslimaneve/
qeveria/tag/qeveria/
prishtinë/tag/prishtine/
policia/tag/policia/
për ne/per-ne/
opozita/tag/opozita/
opinion/debat/opinion/
ngjyra (argëtim)http://ngjyra.com
në 5 hapa për pushime të përsosura/ne-5-hapa-per-pushime-te-persosura/bookmark
na kontaktoni/kontakt/
mustafa, dëshiron ti pasuroj njerëzit e tij!/mustafa-deshiron-ti-pasuroj-njerezit-e-tij/bookmark
moment intim mes irinas dhe bradley (foto)/moment-intim-mes-irinas-dhe-bradley-foto/bookmark
më sportivet/sporti/
më kryesoret/category/top-blic/
më cult/kultura/
më argëtueset/showbizi/
mashkulli më i bukur në botë (foto)/mashkulli-bukur-ne-bote-foto/bookmark
manchester united/tag/manchester-united/
magjia e harry potter/magjia-e-harry-potter/bookmark
luana vjollca/tag/luana-vjollca/
lapsi.alhttp://lapsi.al
lajmifundit.alhttp://http://lajmifundit.al/
lajme.alhttp://http://www.lajme.al/
lajme nga shëndetësia/tag/shendetesi/
lajme nga kosova/tag/lajme-nga-kosova/
lajme/top-blic/
kuvendi i kosovës/tag/kuvendi-i-kosoves/
kosovarjahttp://kosovarja-ks.com
koha ditore / kohahttp://koha.net
kështu mund ta shikoni fatin me fasule/keshtu-mund-ta-shikoni-fatin-me-fasule/bookmark
javanewshttp://http://www.javanews.al/
ja si mund ta eliminojmë dhjamin në bark/ja-si-mund-ta-eliminojme-dhjamin-ne-bark/bookmark
iva aliko/tag/iva-aliko/
isis/tag/isis/
isa mustafa/tag/isa-mustafa/
intervistat/tag/blic-intervista/
infokusihttp://infokusi.net
info/info/
hulumtime, lajme & tema ekskluzive/tag/redaksionale/
hashim thaçi/tag/hashim-thaci/
google+https://plus.google.com/share?url=/ne-ministrine-e-fsk-se-mbahet-forumi-pare-nenoficereve-te-larte/nofollow_blank
geek/geek/
gazeta temahttp://gazetatema.net
gazeta shqiphttp://gazeta-shqip.com
gazeta shekullihttp://shekulli.com.al
gazeta ditahttp://gazetadita.al
fotot e ditës/tag/pictures/
foto/tag/pictures/
fit&sexy/fitsexy/
fax.alhttp://fax.al
evropa e lirëhttp://www.evropaelire.org
euro 2016/tag/euro-2016/
erdogani është hitleri i myslimanëve/erdogani-eshte-hitleri-myslimaneve/bookmark
era istrefi/tag/era-istrefi/
enkel demi/sarande-ka-ra-kartagjena/
editoriale/debat/editoriale/
e dashura e “çenarit” trupin si peshk (foto)/e-dashura-e-cenarit-trupin-si-peshk-foto/bookmark
domate të mbushura në furrë/domate-te-mbushura-ne-furre/bookmark
deutsche wellehttp://www.dw.com/sq/fokus/s-10250
debat/debat/
dafina zeqiri/tag/dafina-zeqiri/
cult/kultura/
cool/cool/
chelsea/tag/chelsea/
bota sothttp://botasot.info
bleona qereti/tag/bleona-qereti/
barcelona/tag/barcelona/
astrit gashi/tag/astrit-gashi/
ancelotti zbulon pse refuzoi milanin për bayernin/ancelotti-zbulon-pse-refuzoi-milanin-per-bayernin/bookmark
altuna sejdiu – tuna/tag/tuna/
aksident/tag/aksident/
adrian çollaku/tag/adrian-collaku/
“dokufest 2016” me program të pasur artistik/dokufest-2016-program-te-pasur-artistik/bookmark
[email protected]/cdn-cgi/l/email-protection
.../flet-orhan-pamuk-ne-turqi-te-gjithe-jane-te-frikesuar/
#video/tag/video/
#foto/tag/pictures/

Response

CF-RAY2c90d067207c0edf-EWR
Connectionkeep-alive
Content-Typetext/html; charset=UTF-8
DateWed, 27 Jul 2016 14:34:47 GMT
Link; rel="https://api.w.org/",; rel=shortlink
Servercloudflare-nginx
Transfer-Encodingchunked
VaryAccept-Encoding
X-Powered-ByPHP/5.5.9-1ubuntu4.16

Mata Tags

authorgazetablic
fb:admins100008743866126, 635414588,100006807275552,
fb:app_id1439212883053826
fb:pages631247780273114
generatorwordpress 4.5.3
og:descriptiongazeta blic sjell lajmet e fundit dhe ngjarjet nga kosova, shqiperia, bota, në momentin që ato ndodhin. politikë, ekonomi, opinion, sport, showbizz, etj
og:imagehttp://gazetablic.com/wp-content/uploads/2016/02/12.png
og:localeen_us
og:site_namegazetablic
og:titlelajmi i fundit: kosova, ballkani, bota, sport, yjet - gazeta blic
og:typearticle
og:urlhttp://gazetablic.com
propeller3f56bc95d9eb1f6e1a1a91b279dbbda3
robotsnoodp
twitter:cardsummary_large_image
twitter:creator@gazetablic
twitter:descriptiongazeta blic sjell lajmet e fundit dhe ngjarjet nga kosova, shqiperia, bota, në momentin që ato ndodhin. politikë, ekonomi, opinion, sport, showbizz, etj
twitter:domaingazetablic
twitter:image:srchttp://gazetablic.com/wp-content/uploads/2016/02/12.png
twitter:site@gazetablic
twitter:titlelajmi i fundit: kosova, ballkani, bota, sport, yjet - gazeta blic
twitter:urlhttp://gazetablic.com
viewportwidth=device-width, initial-scale=1.0, minimum-scale=1.0, maximum-scale=1.0, user-scalable=no

H Tags

h1gazetablic
h2lajmi i fundit, kosove, rajon, bote
h3“dokufest 2016” me program të pasur artistik
a duhet t`i ndani me dikë fantazitë e juaja seksuale?
a e dini se ekzistojnë këto mënyra për tu freskuar (foto)
aksident tragjik në itali, shqiptari humb jetën (foto)
ancelotti zbulon pse refuzoi milanin për bayernin
çfarë ndodh me trupin tuaj kur hani 3 vezë në ditë
domate të mbushura në furrë
e dashura e “çenarit” trupin si peshk (foto)
e frikshme, ariu polar tenton të hajë fëmijën (video)
enca me motrën ‘çmenden’ në ‘shkuma party’ (video)
erdogani është hitleri i myslimanëve
flet orhan pamuk: në turqi të gjithë janë të frikësuar
geti i tiranës kthen babastars në prishtinë! (video)
gomes e zbulon pse zgjodhi barcelonën para real madridit
guardiola paralajmëron këto transferime të reja te city
instagrami me veçori të re, ngjashëm si facebook (foto)
ja si mund ta eliminojmë dhjamin në bark
kështu mund ta shikoni fatin me fasule
ky është numri që do ta bartë higuain te juventusi (foto)
magjia e harry potter
mashkulli më i bukur në botë (foto)
moment intim mes irinas dhe bradley (foto)
mustafa, dëshiron ti pasuroj njerëzit e tij!
në 5 hapa për pushime të përsosura
në australi shënohet goli më i “çmendur” i javës (video)
nuk do të ketë më afat të prillit dhe tetorit për studentët
papa françesku: bota është në luftë, por jo në luftë fetare
sarandë, ka ra kartagjena!
shpend ahmeti emëron sali zybën në vend të xhelal sveçlës
solomou: shkrimtari s’ka nevojë të dalë e të bërtasë
stresi: nuk bëhem synet në këtë moshë (foto)
top 10 konceptet e veturave më futuristike në botë (foto)
zbulohet datat kur do të nisën për rio sportistët kosovarë
zyrtare: ylli i barcelonës e konfirmon të ardhmen (foto)
h4#trending
fotot e ditës
informatat
lajmi i fundit
më argëtueset
më cool
më cult
më fit & seksi
me geek
më kryesoret
më sportivet
mediat shqiptare
mos i humbisni:
opinione
top kategorite
top video
trending
zhbirime !

CSS Files

1/
2/comments/feed/
3/feed/
4/home/feed/
5/wp-content/plugins/easy-social-share-buttons3/assets/css/essb-mobile.min.css
6/wp-content/plugins/easy-social-share-buttons3/assets/css/metro-bold-retina/easy-social-share-buttons.min.css
7/wp-content/plugins/easy-social-share-buttons3/lib/modules/click-to-tweet/assets/css/styles.css
8/wp-content/themes/abomb/style.css
9/wp-content/uploads/2016/03/apple-icon-114x114.png
10/wp-content/uploads/2016/03/apple-icon-144x144.png
11/wp-content/uploads/2016/03/apple-icon-57x57.png
12/wp-content/uploads/2016/03/apple-icon-72x72.png
13/wp-content/uploads/2016/03/favicon.ico
14/wp-includes/wlwmanifest.xml
15/wp-json/
16/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http%3a%2f%2fgazetablic.com%2f
17/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http%3a%2f%2fgazetablic.com%2f&format=xml
18/xmlrpc.php
19/xmlrpc.php?rsd
20http://fonts.googleapis.com/css?family=arimo%3a400%7croboto%3a900%2c100%2c700%7cmerriweather%3a400&subset=latin

JS Files

1//www.httpoolks-ads.com/js/show_ads__httpoolks.js?pubid=620
2/wp-content/plugins/adrotate/library/jquery.adrotate.dyngroup.js
3/wp-content/plugins/wp-scroll-depth/js/jquery-scrolldepth/jquery.scrolldepth.min.js
4/wp-content/themes/abomb/js/abomb.js
5/wp-content/themes/abomb/js/loadmore.js
6/wp-content/themes/abomb/js/sidebarleft.js
7/wp-content/themes/abomb/js/source.js
8/wp-includes/js/jquery/jquery.js
9/wp-includes/js/jquery/jquery-migrate.min.js
10/wp-includes/js/wp-embed.min.js
11http://ax-d.pixfuture.net/w/1.0/jstag
12http://www.googletagservices.com/tag/js/gpt.js