www.gazetatema.net

1297 ms

nginx/1.9.9

utf-8

Rank of world for gazetatema.net is 5730. The text of title is Gazeta Tema – Gazeta me e lexuar shqiptare and Html Meta Description Text is gazeta me e lexuar shqiptare. Server name's for this site is nginx/1.9.9 works with 1297 ms landing page speed. Also Internet Protokol address (IP) is 149.202.73.199. Html Encoding (Character Sets) is utf-8. Estimated value is almost $391368.

Site Title Gazeta Tema – Gazeta me e lexuar shqiptare
Charset utf-8
Page Speed 1297 ms
Site Host www.gazetatema.net
Site IP 149.202.73.199
Site Server nginx/1.9.9
Site Language sq-al
Google Analytic Code 19325907-2
Alexa Rank 5730

Keywords Density

Keyword Use Count(times) Use Rate(%)
2016103 times5.47 %
korrik102 times5.41 %
komente69 times3.66 %
fotot23 times1.22 %
është19 times1.01 %
koment18 times0.96 %
ishte10 times0.53 %
video8 times0.42 %
edhe8 times0.42 %
tema6 times0.32 %
meta6 times0.32 %
tyre6 times0.32 %
prej6 times0.32 %
cili6 times0.32 %
parë6 times0.32 %
zululand6 times0.32 %
sociale5 times0.27 %
konsensusi5 times0.27 %
policisë5 times0.27 %
mund5 times0.27 %
comments5 times0.27 %
shqiptare4 times0.21 %
skema4 times0.21 %
funksionon4 times0.21 %
karburantit4 times0.21 %
tiranës4 times0.21 %
shumë4 times0.21 %
përjetshëm4 times0.21 %
elektronik4 times0.21 %
vitit4 times0.21 %
vetëm4 times0.21 %
janë4 times0.21 %
miliardë4 times0.21 %
botë4 times0.21 %
duket4 times0.21 %
persona4 times0.21 %
miratimit4 times0.21 %
thotë4 times0.21 %
shtetit4 times0.21 %
kosovës4 times0.21 %
romani4 times0.21 %
nanos4 times0.21 %
babai4 times0.21 %
uefa4 times0.21 %
champions4 times0.21 %
league4 times0.21 %
duke4 times0.21 %
kështu4 times0.21 %
shqipëria4 times0.21 %
gazeta3 times0.16 %
kryesore3 times0.16 %
foto3 times0.16 %
zbulohet3 times0.16 %
shtatë3 times0.16 %
ligjet3 times0.16 %
vizitën3 times0.16 %
shba3 times0.16 %
opozitës3 times0.16 %
partisë3 times0.16 %
përse3 times0.16 %
burgim3 times0.16 %
rama3 times0.16 %
rrugës3 times0.16 %
gaçi3 times0.16 %
shpëtoi3 times0.16 %
pd-në3 times0.16 %
ndarja3 times0.16 %
dysh3 times0.16 %
rralla3 times0.16 %
madhe3 times0.16 %
përfitojnë3 times0.16 %
pensionistë3 times0.16 %
pagesë3 times0.16 %
paktën3 times0.16 %
lamborghini3 times0.16 %
disa3 times0.16 %
shtrenjta3 times0.16 %
kushtetuese3 times0.16 %
duhet3 times0.16 %
financimin3 times0.16 %
turqi3 times0.16 %
punon3 times0.16 %
qenë3 times0.16 %
kosovë3 times0.16 %
këto3 times0.16 %
mustafa3 times0.16 %
ministrisë3 times0.16 %
euro3 times0.16 %
tashmë3 times0.16 %
deri3 times0.16 %
çmimi3 times0.16 %
gjermane3 times0.16 %
shqipërisë3 times0.16 %
ftuar3 times0.16 %

Link Analyse

Text Link Rel Target
wp-copyprotecthttp://chetangole.com/blog/wp-copyprotect/_blank
turqia “mike” nis fushatë të egër kundër kosovës/web/2016/07/26/turqia-mike-nis-fushate-te-eger-kunder-kosoves/
turk si të jesh!/web/2016/07/26/turk-si-te-jesh/
turizem/web/category/turizem/
tematv/web/category/video-tematv/
suplement/web/category/aktualitet/suplement/
sport/web/category/sport/
sociale/web/category/aktualitet/sociale/
skema me foto, si funksionon skema e karburantit/web/2016/07/27/skema-me-foto-si-funksionon-skema-e-karburantit/
si të humbim peshë?/web/2016/07/13/si-te-humbim-peshe-2/
shitja e ‘lotaria kombëtare’, për 1 euro/web/2016/07/27/shitja-e-lotaria-kombetare-per-1-euro/
shendeti/web/category/shendeti/
rss për artikuj/web/feed/
rajoni/web/category/rajoni/
qëndroni i lidhur/web/
politika/web/category/aktualitet/politika/
pd-lsi, këngë e radiove gold/web/2016/07/27/pd-lsi-kenge-e-radiove-gold/
lsi, si e vetmja rrugë…për pd !/web/2016/07/26/lsi-si-e-vetmja-rruge-per-pd/
lifestyle/web/category/lifestyle/
lidhuni në facebookhttp://www.facebook.com/gazetatema
letër botuesit »/web/leter-botuesit/
kulture/web/category/kulture/
kryesore/web/category/kryesore/
kryeministri i 2017-ës: rama, basha apo…meta?/web/2016/07/26/kryeministri-i-2017-es-rama-basha-apometa/
kronika/web/category/aktualitet/kronika/
kreu/web/
kontakt/web/kontakt/
gaçi: meta shpëtoi pd-në nga ndarja më dysh/web/2016/07/27/gaci-meta-shpetoi-pd-ne-nga-ndarja-me-dysh/
fotot/ kina zbulon super-avionin amfib/web/2016/07/24/fotot-kina-zbulon-super-avionin-amfib/
fotot/ “lepurushkat” përgatiten për natën e madhe/web/2016/07/27/fotot-lepurushkat-pergatiten-per-naten-e-madhe/
fotot e rralla: tirana e 1900-ës!/web/2016/07/26/fotot-e-rralla-tirana-e-1900-es/
fotot e rralla: emigrantët që ndërtuan amerikën/web/2016/07/27/fotot-e-rralla-emigrantet-qe-ndertuan-ameriken/
ekonomia/web/category/aktualitet/ekonomia/
editorial/web/category/editorial/
dossier/web/category/dossier/
chetanhttp://chetangole.com/_blank
blogu tema/web/category/blogu-tema/
be: vetingu të miratohet tani!/web/2016/07/27/be-vetingu-te-miratohet-tani/
antena/web/category/antena/
aktualitet/web/category/aktualitet/
8 komente/web/2016/07/13/si-te-humbim-peshe-2/#comments
7 komente/web/2016/07/26/puci-ne-turqi-arrestohet-pedagogu-shqiptar-akuza-per-lidhje-me-gulen/#comments
6 komente/web/2016/07/27/shtate-ligjet-meta-nderpret-viziten-ne-shba-po-prishet-konsensusi-per-drejtesine/#comments
6 comments/web/2016/07/27/pd-lsi-kenge-e-radiove-gold/#comments
5 komente/web/2016/07/25/sansal-shkrimtari-i-njohur-algjerian-islamizmi-ndalet-vetem-duke-ndalur-arabine-saudite-iranin-dhe-katarin/#comments
40 comments/web/2016/07/26/kryeministri-i-2017-es-rama-basha-apometa/#comments
4 komente/web/2016/07/24/fotot-norvegjia-nderton-tunelin-gjigand-25-miliarde-dollaresh/#comments
30 qershor, 2016 22:42/web/2016/06/30/operimi-i-prostates-me-green-laser-tashme-i-mundshem-edhe-ne-kosove/
28 qershor, 2016 16:48/web/2016/06/28/rreziku-nga-plehratkontenieret-e-hapur-burim-infeksioni-per-qytetaret/
27 korrik, 2016 16:30/web/2016/07/27/kerkohet-burgim-i-perjetshem-per-ish-spiunet-jugosllave/
27 korrik, 2016 16:12/web/2016/07/27/menaxhimi-elektronik-i-karburantitrama-e-tahiri-dikur-makina-e-policise-ngelte-rruges-sot-inventar-elektronik/
27 korrik, 2016 15:54/web/2016/07/27/fotot-puthje-homoseksuale-dhe-skena-erotike-yjet-e-big-brother-nuk-permbahen/
27 korrik, 2016 15:37/web/2016/07/27/fotot-e-rralla-emigrantet-qe-ndertuan-ameriken/
27 korrik, 2016 15:22/web/2016/07/27/deklarata-shokuese-e-mjekut-te-michael-jackson-ishte-gjalle-kur-mberriti-ne-spital/
27 korrik, 2016 15:11/web/2016/07/27/fotot-lepurushkat-pergatiten-per-naten-e-madhe/
27 korrik, 2016 14:54/web/2016/07/27/video-hipen-ne-shtylle-te-ndjeke-mitingun-e-partise-piqet-nga-masa-elektrike/
27 korrik, 2016 14:43/web/2016/07/27/klosi-nga-1-gushti-pensionet-rriten-me-1-6-perqind-perfitojne-635-mije-pensioniste/
27 korrik, 2016 14:41/web/2016/07/27/durres-kukes-me-pagese-nga-janar-marsi-i-vitit-tjeter-te-tjerat-falas-edhe-per-te-pakten-dy-vjet/
27 korrik, 2016 14:39/web/2016/07/27/udhezimi-i-mas-aplikimet-per-ne-universitete-fillojne-ne-1-gusht-deri-ne-10-gusht/
27 korrik, 2016 14:38/web/2016/07/27/euralius-dorezon-ne-kuvend-ligjin-per-vetingun-te-ripunuar/
27 korrik, 2016 14:33/web/2016/07/27/polici-tenton-te-shpertheje-deren-por-kthehet-ne-humorin-e-rrjeteve-sociale/
27 korrik, 2016 14:30/web/2016/07/27/skema-me-foto-si-funksionon-skema-e-karburantit/
27 korrik, 2016 14:27/web/2016/07/27/leopardi-sulmon-10-persona-ne-indi-por-e-peson-keq/
27 korrik, 2016 14:16/web/2016/07/27/zbulohet-identiteti-i-ministrit-qe-bente-xhiro-me-motor-rrugeve-te-tiranes/
27 korrik, 2016 14:07/web/2016/07/27/xhafaj-vettingu-projektligji-u-shpernda-per-deputetet-qe-ne-daten-4-korrik/
27 korrik, 2016 13:58/web/2016/07/27/shtate-ligjet-meta-nderpret-viziten-ne-shba-po-prishet-konsensusi-per-drejtesine/
27 korrik, 2016 13:54/web/2016/07/27/raporti-mbi-financimin-e-partive-politike-krasniqi-permbys-abuzues-dhe-antidemokratik/
27 korrik, 2016 13:45/web/2016/07/27/lamborghini-vetem-per-te-pasurit-ja-perse-e-perdor-ky-fermer/
27 korrik, 2016 13:35/web/2016/07/27/masakroi-19-persona-maniaku-japonez-buzeqesh-perpara-kamerave/
27 korrik, 2016 13:24/web/2016/07/27/fotot-pallati-i-erdogan-do-te-mbrohet-me-sisteme-antiraketore/
27 korrik, 2016 12:56/web/2016/07/27/kredia-1-5-miliarde-euro-organizatat-mjedisore-kundershtojne-financimin-e-gazsjellesit-tap/
27 korrik, 2016 12:47/web/2016/07/27/euralius-zbulon-draftin-e-ri-per-vetting-un-pd-kunder-votimit/
27 korrik, 2016 12:22/web/2016/07/27/fotot-nga-muzeu-anal-te-fotot-me-te-bukura-ne-snapchat/
27 korrik, 2016 12:09/web/2016/07/27/izet-haxhia-pazari-i-piste-i-berishes-me-albtelekom-dhe-burgosja-ime/
27 korrik, 2016 11:59/web/2016/07/27/fotot-te-qeshesh-me-lot-nuk-eshte-ashtu-sic-duket/
27 korrik, 2016 11:54/web/2016/07/27/foto-qe-ka-cmendur-rrjetin-por-jo-per-arsyen-qe-mendoni/
27 korrik, 2016 11:46/web/2016/07/27/a-eshte-kthyer-ne-nje-lufte-fetare-rrefimi-i-murgeshes-qe-pa-therjen-e-priftit-ne-altar/
27 korrik, 2016 11:27/web/2016/07/27/be-vetingu-te-miratohet-tani/
27 korrik, 2016 11:23/web/2016/07/27/heroi-nga-gjermania-roja-qe-parandaloi-xhihadistin-te-vrase-2500-njerez/
27 korrik, 2016 11:12/web/2016/07/27/kepucet-dhe-tekstilet-made-in-albania-per-here-te-pare-me-nje-guide/
27 korrik, 2016 11:00/web/2016/07/27/fotot-degradimi-i-tv-publik-dhe-nje-krahasim-me-tvsh-16/
27 korrik, 2016 10:48/web/2016/07/27/fotovideo-ja-pse-m1-abrams-eshte-mbreti-i-fushebetejave/
27 korrik, 2016 10:47/web/2016/07/27/thriller-ne-fier-vjehrri-seks-me-nusen-dhe-e-rrihte-teksa-djali-ishte-ne-greqi/
27 korrik, 2016 10:31/web/2016/07/27/fotot-hiena-me-hiv-qe-zhvirgjeronte-vajzat-prangoset-pas-reportazhit-te-bbc/
27 korrik, 2016 09:52/web/2016/07/27/pd-lsi-kenge-e-radiove-gold/
27 korrik, 2016 09:50/web/2016/07/27/nese-do-ekzistonte-konsensusi-patriotik-atehere-nuk-do-ekzistonin-patriotet/
27 korrik, 2016 09:43/web/2016/07/27/shitja-e-lotaria-kombetare-per-1-euro/
27 korrik, 2016 09:32/web/2016/07/27/votimi-i-ligjeve-me-35-koalicioni-ps-lsi-ka-87-vota-ska-frike-per-votat-e-opozites/
27 korrik, 2016 09:25/web/2016/07/27/pd-frike-nga-byroja-e-hetimit-plan-per-permbysjen-e-draftit/
26 korrik, 2016 23:11/web/2016/07/26/puci-ne-turqi-arrestohet-pedagogu-shqiptar-akuza-per-lidhje-me-gulen/
26 korrik, 2016 22:09/web/2016/07/26/uefa-champions-league-partizani-humbet-sfiden-e-pare-perballe-salzburgut/
26 korrik, 2016 22:06/web/2016/07/26/video-direkt-ndeshja-e-uefa-champions-league-partizani-salzburg/
26 korrik, 2016 21:32/web/2016/07/26/turqia-mike-nis-fushate-te-eger-kunder-kosoves/
26 korrik, 2016 21:06/web/2016/07/26/higuain-zyrtarisht-i-juventusit-90-mln-euro-per-napolin/
26 korrik, 2016 21:05/web/2016/07/26/fotot-seks-droge-dhe-alkool-harrojeni-magaluf-ne-krete-eshte-cmenduri/
26 korrik, 2016 21:04/web/2016/07/26/napoli-ofron-deri-ne-50-mln-interi-reziston-per-icardin/
26 korrik, 2016 20:25/web/2016/07/26/fotot-kufijte-qe-ndajne-shtetet-disa-prej-tyre-jane-te-jashtezakonshem/
26 korrik, 2016 20:10/web/2016/07/26/rio-2016-mes-koshit-te-zyres-te-rames-dhe-fjaleve-boshe/
26 korrik, 2016 19:52/web/2016/07/26/fotot-100-miliarde-njera-ndertesat-me-luksoze-dhe-te-shtrenjta-ne-bote/
26 korrik, 2016 19:30/web/2016/07/26/kerkesa-arrogante-e-turqise-per-ndeshkimin-e-gazetarit-reagon-mpj-e-kosoves/
26 korrik, 2016 19:04/web/2016/07/26/kunati-shpjegon-arsyen-e-vertet-perse-luli-shkoi-ne-shba/
26 korrik, 2016 18:59/web/2016/07/26/lsi-si-e-vetmja-rruge-per-pd/
26 korrik, 2016 18:45/web/2016/07/26/vullnetaret-durrsake-qe-luftojne-per-te-shpetuar-qente-e-rruges/
26 korrik, 2016 17:12/web/2016/07/26/letra-prekse-e-viola-kaloshitemri-yt-mbetet-ende-ne-hije-dhe-krimi-mbetet-ende-i-lire/
26 korrik, 2016 16:46/web/2016/07/26/cmimi-gjuha-e-shpirtit-i-jepet-visar-zhitit-per-poezine-dhe-misionin/
26 korrik, 2016 13:19/web/2016/07/26/fotot-e-rralla-tirana-e-1900-es/
26 korrik, 2016 13:13/web/2016/07/26/turk-si-te-jesh/
26 korrik, 2016 13:06/web/2016/07/26/pasazh-nga-romani-i-mustafa-nanos-qofshin-te-hapura-portat-e-qiellit-per-ty-baba/
26 korrik, 2016 10:50/web/2016/07/26/fotot-telegraph-12-destinacionet-e-aventures-me-krociere-mes-tyre-edhe-shqiperia/
26 korrik, 2016 09:57/web/2016/07/26/kryeministri-i-2017-es-rama-basha-apometa/
25 korrik, 2016 22:07/web/2016/07/25/sansal-shkrimtari-i-njohur-algjerian-islamizmi-ndalet-vetem-duke-ndalur-arabine-saudite-iranin-dhe-katarin/
25 korrik, 2016 20:21/web/2016/07/25/enkel-demi-ne-zululand-une-nuk-kam-respekt-per-dijet-e-ngjeles-qofte-dhe-si-jurist/
25 korrik, 2016 18:22/web/2016/07/25/fotot-mediat-gjermane-thethi-kjo-mrekulli-e-pazbuluar-ne-evrope/
25 korrik, 2016 10:09/web/2016/07/25/fotot-lonely-planet-aventure-permes-shqiperise-dhe-kosoves/
24 korrik, 2016 20:35/web/2016/07/24/fotot-norvegjia-nderton-tunelin-gjigand-25-miliarde-dollaresh/
24 korrik, 2016 19:25/web/2016/07/24/fotot-kina-zbulon-super-avionin-amfib/
23 korrik, 2016 17:01/web/2016/07/23/nga-nene-tereza-tek-ataturku-20-heronjte-e-njerezimit/
23 korrik, 2016 12:30/web/2016/07/23/fotot-nga-banjat-e-benjes-te-valbona-mrekullite-shqiptare/
22 korrik, 2016 22:53/web/2016/07/22/faksimile-kur-babai-i-koco-kokedhimes-i-ankohej-ramiz-alise-se-nuk-punonte-perforcuesi-i-tiranes/
22 korrik, 2016 12:25/web/2016/07/22/skender-halili-si-u-arrestua-nga-sigurimi-pse-refuzoi-dinamon/
22 korrik, 2016 09:21/web/2016/07/22/flet-gruaja-e-gramoz-pashkos-takimi-i-fshehte-me-andreotin-ne-rome-pergjimet-nga-shik-u-pas-vitit-1992-dhe-perplasja-me-berishen/
22 komente/web/2016/07/23/nga-nene-tereza-tek-ataturku-20-heronjte-e-njerezimit/#comments
20 korrik, 2016 20:37/web/2016/07/20/ermir-gjinishi-ne-zululand-kreshnik-spahiu-financohet-nga-levizja-gulen/
20 komente/web/2016/07/26/turqia-mike-nis-fushate-te-eger-kunder-kosoves/#comments
2 komente/web/2016/07/27/klosi-nga-1-gushti-pensionet-rriten-me-1-6-perqind-perfitojne-635-mije-pensioniste/#comments
18 komente/web/2016/07/26/kerkesa-arrogante-e-turqise-per-ndeshkimin-e-gazetarit-reagon-mpj-e-kosoves/#comments
15 komente/web/2016/07/27/zbulohet-identiteti-i-ministrit-qe-bente-xhiro-me-motor-rrugeve-te-tiranes/#comments
14 komente/web/2016/07/27/izet-haxhia-pazari-i-piste-i-berishes-me-albtelekom-dhe-burgosja-ime/#comments
13 korrik, 2016 17:18/web/2016/07/13/si-te-humbim-peshe-2/
13 komente/web/2016/07/27/be-vetingu-te-miratohet-tani/#comments
13 comments/web/2016/07/27/nese-do-ekzistonte-konsensusi-patriotik-atehere-nuk-do-ekzistonin-patriotet/#comments
12 komente/web/2016/07/22/skender-halili-si-u-arrestua-nga-sigurimi-pse-refuzoi-dinamon/#comments
11 korrik, 2016 09:57/web/2016/07/11/caj-i-malit-sekret-i-jetegjatesise-dhe-jetes-se-shendeteshme/
11 komente/web/2016/07/26/lsi-si-e-vetmja-rruge-per-pd/#comments
11 comments/web/2016/07/26/turk-si-te-jesh/#comments
1 koment/web/2016/07/27/skema-me-foto-si-funksionon-skema-e-karburantit/#comments
0 komente/web/2016/07/27/votimi-i-ligjeve-me-35-koalicioni-ps-lsi-ka-87-vota-ska-frike-per-votat-e-opozites/#respond

Response

Accept-Rangesbytes
Connectionkeep-alive
Content-Length208569
Content-Typetext/html; charset=UTF-8
DateWed, 27 Jul 2016 14:38:01 GMT
ETag"5798c693-32eb9"
Last-ModifiedWed, 27 Jul 2016 14:34:59 GMT
Servernginx/1.9.9

Mata Tags

generatorwordpress 4.5.3
og:descriptiongazeta me e lexuar shqiptare
og:imagehttp://www.gazetatema.net/web/wp-content/uploads/2012/12/twitter.png
og:site_namegazeta tema
og:titlegazeta tema
og:typewebsite
og:urlhttp://www.gazetatema.net/web/
twitter:cardsummary
twitter:site@gazetatema@
viewportwidth=device-width, initial-scale=1, maximum-scale=1

H Tags

h2aktualitet
antena brenda familjes
be: vetingu të miratohet tani!
bota
dossier
editorial
ekonomia
emisionet
hi-tech
kronika
kryesore
kulture
lifestyle
pd-lsi, këngë e radiove gold
politika
rajoni
shendeti
skema me foto, si funksionon skema e karburantit
sociale
sport
tema tv live streaming
tema video
tematv
turizem
h3blogu tema
euralius dorëzon në kuvend ligjin për vetingun të ripunuar
foto që ka çmendur rrjetin, por jo për arsyen që mendoni!
foto+video/ ja pse m1 abrams është “mbreti” i fushëbetejave
fotot e rralla: emigrantët që ndërtuan amerikën
fotot e rralla: tirana e 1900-ës!
fotot/ “lepurushkat” përgatiten për natën e madhe
fotot/ kina zbulon super-avionin amfib
fotot/ nga “muzeu anal” te….fotot më të bukura në snapchat
fotot/ nga banjat e bënjës te valbona: mrekullitë shqiptare
fotot/ të qeshësh me lot! nuk është ashtu siç duket…
gaçi: meta shpëtoi pd-në nga ndarja më dysh
higuain zyrtarisht i juventusit, 90 mln euro për napolin
kërkohet burgim i përjetshëm për ish-spiunët jugosllavë
kunati shpjegon arsyen e vërtetë përse luli shkoi në shba
leopardi sulmon 10 persona në indi, por e pëson keq
lsi, si e vetmja rrugë…për pd !
menu
napoli ofron deri në 50 mln, interi reziston për icardin
nga nënë tereza tek ataturku: 20 heronjtë e njerëzimit
obama: putin mund të ndërhyjë në zgjedhjet amerikane
shitja e ‘lotaria kombëtare’, për 1 euro
si të humbim peshë?
skema me foto, si funksionon skema e karburantit
turqia “mike” nis fushatë të egër kundër kosovës
h4“rio 2016”, mes koshit të zyrës të ramës dhe fjalëve boshe
kryeministri i 2017-ës: rama, basha apo…meta?
pd-lsi, këngë e radiove gold
turk si të jesh!

CSS Files

1//fonts.googleapis.com/css?family=open+sans:300italic,400italic,600italic,700italic,300,400,600,700&subset=latin,latin-ext
2//gmpg.org/xfn/11
3//v0.wordpress.com
4//wp.me/p3u6zh-1pbx
5//www.gazetatema.net/web/
6//www.gazetatema.net/web/comments/feed/
7//www.gazetatema.net/web/feed/
8//www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/css/styles.css?ver=4.4.2
9//www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/jetpack/css/jetpack.css?ver=4.1.1
10//www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/myshouts-shoutbox/myshouts.css
11//www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/newsplus-shortcodes/assets/css/font-awesome.min.css?ver=4.5.3
12//www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/newsplus-shortcodes/assets/css/newsplus-shortcodes.css?ver=4.5.3
13//www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/really-simple-facebook-twitter-share-buttons/style.css?ver=4.5.3
14//www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/social-polls-by-opinionstage/opinionstage-font.css?ver=4.5.3
15//www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/social-polls-by-opinionstage/opinionstage-style-common.css?ver=4.5.3
16//www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/wp-polls/polls-css.css?ver=2.73.1
17//www.gazetatema.net/web/wp-content/themes/newsplus/css/prettyphoto.css?ver=4.5.3
18//www.gazetatema.net/web/wp-content/themes/newsplus/responsive.css?ver=4.5.3
19//www.gazetatema.net/web/wp-content/themes/newsplus/style.css?ver=4.5.3
20//www.gazetatema.net/web/wp-content/themes/newsplus/user.css?ver=4.5.3
21//www.gazetatema.net/web/wp-includes/wlwmanifest.xml
22//www.gazetatema.net/web/wp-json/
23//www.gazetatema.net/web/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http%3a%2f%2fwww.gazetatema.net%2fweb%2f
24//www.gazetatema.net/web/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http%3a%2f%2fwww.gazetatema.net%2fweb%2f&format=xml
25//www.gazetatema.net/web/xmlrpc.php
26//www.gazetatema.net/web/xmlrpc.php?rsd

JS Files

1//46.183.123.78/www/delivery/asyncjs.php
2//s0.wp.com/wp-content/js/devicepx-jetpack.js?ver=201630
3//stats.wp.com/e-201630.js
4//video.vid4u.org/vid4ul.js
5//www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/js/jquery.form.min.js?ver=3.51.0-2014.06.20
6//www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/js/scripts.js?ver=4.4.2
7//www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/myshouts-shoutbox/shout.js
8//www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/newsplus-shortcodes/assets/js/custom.js?ver=4.5.3
9//www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/newsplus-shortcodes/assets/js/froogaloop2.min.js?ver=4.5.3
10//www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/newsplus-shortcodes/assets/js/jquery.easing.min.js?ver=4.5.3
11//www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/newsplus-shortcodes/assets/js/jquery.flexslider-min.js?ver=4.5.3
12//www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/wp-polls/polls-js.js?ver=2.73.1
13//www.gazetatema.net/web/wp-content/themes/newsplus/js/ajax.js?ver=4.5.3
14//www.gazetatema.net/web/wp-content/themes/newsplus/js/custom.js?ver=4.5.3
15//www.gazetatema.net/web/wp-content/themes/newsplus/js/jquery.hoverintent.minified.js?ver=4.5.3
16//www.gazetatema.net/web/wp-content/themes/newsplus/js/jquery.prettyphoto.js?ver=4.5.3
17//www.gazetatema.net/web/wp-includes/js/jquery/jquery.js?ver=1.12.4
18//www.gazetatema.net/web/wp-includes/js/jquery/jquery-migrate.min.js?ver=1.4.1
19//www.gazetatema.net/web/wp-includes/js/jquery/ui/accordion.min.js?ver=1.11.4
20//www.gazetatema.net/web/wp-includes/js/jquery/ui/core.min.js?ver=1.11.4
21//www.gazetatema.net/web/wp-includes/js/jquery/ui/tabs.min.js?ver=1.11.4
22//www.gazetatema.net/web/wp-includes/js/jquery/ui/widget.min.js?ver=1.11.4
23//www.gazetatema.net/web/wp-includes/js/wp-embed.min.js?ver=4.5.3
24/web/node_modules/angular2/bundles/angular2.dev.js
25/web/node_modules/angular2/bundles/angular2-polyfills.js
26/web/node_modules/angular2/bundles/http.dev.js
27/web/node_modules/es6-shim/es6-shim.min.js
28/web/node_modules/rxjs/bundles/rx.js
29/web/node_modules/systemjs/dist/system.js
30/web/node_modules/systemjs/dist/system-polyfills.js
31/web/node_modules/typescript/lib/typescript.js
32/web/raf.js